Rental Villas

0 search result
No Villas Found According to Your Search Criteria


Belek Villaları

Doğal bir yaşam olarak müdahalenin en az olduğu sahil yerlerinden biri olarak bilinen Belek, bu ayrıcalığı sayesinde Akdeniz'in en özel yerleri arasında ön plana çıkmaktadır. Tertemiz ve el değmemiş bölgeleri, eşsiz doğası ve bol oksijenli ormanlık alanları sayesinde şehrin bütün gürültüsünden ve yoğunluğundan uzaklaşmak için birebir tatil beldelerinden biridir. Üstelik çok küçük bir ilçe olmasına rağmen yaz ayları geldiği zaman yaşanan talep doğrultusunda nüfusu büyük bir oranda artar.

Tarihi güzellikleri, korunaklı doğal yaşamı ve çam ile okaliptüs ağaçlarının ferahlığı altında unutulmaz bir yaz tatili gerçekleştirmek mümkündür. Üstelik bunu Belek kiralık villa seçenekleri kapsamında çok daha keyifli bir hale getirmek de oldukça kolaydır. Geniş bahçe alanı, farklı boyutlardaki yüzme havuzları ile birlikte bahçe kapsamındaki barbekü sayesinde de Belek villaları ile tatilin keyfi sonuna kadar çıkarılabilir. Aynı zamanda Belek villa kiralama seçeneği kapsamında şezlong, güneş şemsiyesi ve ayrıca çevresi korunaklı bahçe seçeneği avantajı kapsamında mükemmel bir tatil yapılabilir.
 
Akdeniz'in eşsiz Beldesi Belek
 
Türkiye'nin en çok bilinen ve özellikle doğal yaşamına çok fazla el sürülmemiş alanı olan Belek, günümüzde Türkiye'nin her yerinden ve aynı zamanda yurt dışından da turistlerin en çok uğradığı sahil yerlerinden biri olarak bilinmektedir. Özellikle yüzyıllar boyunca 3 farklı dinin bir arada kaynaştığı, geçtiği yer olarak bilinmektedir ve dinler bahçesi yüzyıllardan beri tüm dinleri kucaklamaktır. Aynı zamanda dünyaca bilinen Aspendos Tiyatrosu ile birlikte Perge Antik Kenti gibi tarihi alanlar da Belek kiralık villa seçeneğini değerlendirmek suretiyle farklı günlerde buraları rahatlıkla keşfetme şansı elde edilebilir.

Sürekli olarak sağlanan sıcak su, internet ve kablo tv yayını altında dev ekran LCD televizyonlar sayesinde ve lüks koltuk takımları eşliğinde konforun tadı çıkarılabilir. Farklı sayılardaki yatak odaları sayesinde geniş aileler de yine rahatlıkla kalabilir ya da akrabalarını çağırmak suretiyle Belek villa kiralama fırsat altında unutulmaz bir tatil, üstelik yeşillik ve maviliğin harika bir şekilde bütünleştiği manzara altında geçirebilir. Diğer yerlere göre daha uzun süreli denize girme ve güneşlenme imkanı da sunan Belek bünyesinde, üstelik tüm Belek villaları korunaklı bir şekilde ve gözlerden uzak yerlerde bulunan seçeneklere de sahiptir. Bu sayede muhafazakar aileler büyük bir gönül hatta içerisinde yaz tatilin keyfini çıkarabilir.
 
Gezilmesi Gereken Birçok Yer ve Villaları İle Belek
 
Kurşunlu şelalesi ya da silyon antik kenti için turistik bir ziyaret yapılabilir. Birbirinden farklı golf sahalarında spor imkanı da değerlendirilebilir. Yeşilliğe ve bol oksijene sahip bu eşsiz belde bünyesinde; dokunulmamış, tamamen doğal bir doğanın tadını çıkarırken aynı zamanda bunu özel Belek kiralık villa çeşitleri kapsamında farklı süreleri altında gerçekleştirme şansı da elde edilebilir. Aynı zamanda mükemmel plajları ve tertemiz koyları altında kişisel tercihlere göre denize girme şansı da yine elde edilebilir.

Tam donanımlı beyaz eşya malzemeleri altında ve bütün eşyaların konulduğu lüks mutfak seçenekleri ile birlikte geniş ve ferah bir salon, aynı genişliğe sahip teras veya balkon seçenekleri de yine Belek villa kiralama fırsatları altında değerlendirilebilir. Her geçen gün daha fazla talep alan ve geniş alanı sayesinde, gözlerden uzak bir şekilde korunaklı olarak tercih edilen birbirinden değişik villalar, özellikle Türkiye'nin en iyi sahil yerlerinde çok fazla talep almaya başlamış durumdadır.

Geniş ailelerin tercih ettiği ya da muhafazakar aileler ile birlikte unutulmaz bir tatil geçirmek isteyen balayı çiftleri için de Belek villaları mükemmel bir doğa altında bütünleşmiş olarak unutulmaz bir manzara ile yaz tatili geçebilir.

© Copyright 2022 TigerVillas | All rights reserved...
WhatsAppCall UsMy Reservation
Need help? Let's see each other live!
Please Select Contact Customer Representative
Click Here We Call You
Demand has been receivedWe will get in touch with you shortly.
Let's call you!Talk to our customer representatives...

Enter your phone number so we can call you and set the when setting

Make Reservation
Dates Available
Check-in TimeCheck-out Time :
Eligibility Calendar
Convenient
Full
Awaiting Payment
Input-Output