Rental Villas

39 search result
Villas with Sea View
Weekly Price Range£ 4.881 - £ 4.881
Bodrum /
Details
 • 8 People
 • 4 Rooms
 • 3 Bath
Villa Portakal Bodrum
Villa Portakal Bodrum
Villas Close To Sea
Weekly Price Range£ 1.460 - £ 2.197
In Nature, Close to the Sea, Large Family and Friends Group Villa for Rent
Villa Portakal Bodrum
Bodrum /
Details
 • 8 People
 • 4 Rooms
 • 3 Bath
Close To Town Villas
Weekly Price Range£ 584 - £ 1.913
Bodrum /
Details
 • 6 People
 • 3 Rooms
 • 3 Bath
Villa Garden Bodrum
Villa Garden Bodrum
Villas in Nature
Weekly Price Range£ 2.314 - £ 4.057
5 Bedroomed Villa for Rent in Bitez with Private Pool and Private Garden
Villa Garden Bodrum
Bodrum /
Details
 • 9 People
 • 5 Rooms
 • 3 Bath
Villa Bohem Bodrum
Villa Bohem Bodrum
Close To Town Villas
Weekly Price Range£ 4.207 - £ 4.958
In Nature, Close to the Sea, Large Family and Friends Group Villa for Rent
Villa Bohem Bodrum
Bodrum /
Details
 • 6 People
 • 3 Rooms
 • 3 Bath
Villa Ege Bodrum
Villa Ege Bodrum
Villas for Large Groups&Families
Weekly Price Range£ 1.726 - £ 2.805
Large Family and Friends Group Villa for Rent in Nature
Villa Ege Bodrum
Bodrum /
Details
 • 8 People
 • 4 Rooms
 • 4 Bath
Villa Bonte Bodrum
Villa Bonte Bodrum
Honeymoon Villas
Weekly Price Range£ 1.022 - £ 1.653
Conservative Honeymoon and Family Villa for Rent with Sheltered Pool
Villa Bonte Bodrum
Bodrum /
Details
 • 4 People
 • 2 Rooms
 • 2 Bath
Villa Pampas Bodrum
Villa Pampas Bodrum
Villas for Large Groups&Families
Weekly Price Range£ 4.135 - £ 6.401
In Nature, Close to the Sea, Large Family and Friends Group Villa for Rent
Villa Pampas Bodrum
Bodrum /
Details
 • 11 People
 • 5 Rooms
 • 5 Bath
Villa Passion Bodrum
Villa Passion Bodrum
Luxury Villas
Weekly Price Range£ 1.805 - £ 3.610
Large Family and Friends Group Villa for Rent with Sea View
Villa Passion Bodrum
Bodrum /
Details
 • 9 People
 • 5 Rooms
 • 5 Bath
Villa Stone Bodrum
Villa Stone Bodrum
Villas with Sea View
Weekly Price Range£ 2.802 - £ 5.605
Capacity up to 9 People, Sauna and Amazing Seascape
Villa Stone Bodrum
Bodrum /
Details
 • 9 People
 • 5 Rooms
 • 5 Bath

Bodrum Villaları

Bodrum, dünyaca ünlü turizm beldelerinden biri olup, özellikle son zamanlarda villaları ile her yıl yerli ve yabancı binlerce turistin tatil için tercih ettiği yerlerin başında gelmektedir. Bodrum’un tarihi dokusu, eşsiz mimarisi ve doğal güzellikleri Bodrum’a gelen ziyaretçileri her anlamda kendisine hayran bırakmaktadır. Bu sebeple her yıl birçok yerden yerli ve yabancı ziyaretçiler tatilleri için Bodrum’u tercih etmektedir.

Bodrum, doğal güzelliklerinin yanı sıra tarihi yapısı ile de ziyaretçilerin dikkatini çekmektedir. Beldenin en dikkat çeken yapısı şüphesiz Bodrum Kalesi’dir. Mimarisini Rodos Şövalyelerinin gerçekleştirdiği kale üzerinde çok sayıda şövalye arması ve kitabe bulunmaktadır. Bu kitabeler ise hala okunabilir haldedir. Bodrum’un tarih dolu dar sokakları, begonvil bahçeleri ile bezenerek tatilcilere huzur dolu bir tatil imkanı sunmaktadır. Bodrum aynı zamanda merkezi konumunda bulunan mağazaları, dükkanları ve hediyelik eşya satan yerleri ile de adından sıkça bahsettirmektedir.

Bodrum’un eşsiz güzellikleri ve tarihi yapısı son zamanlarda villa tatili yapmak isteyenlerin Bodrum’u sıkça ziyaret etmelerini sağlamaktadır. Villa Gezegeni olarak Bodrum’da kiralık villa ihtiyaçlarınızda sizlere her aşamada en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Bodrum bölgesinde bulunan tüm kiralık villalarımız ihtiyaçlarınız ve olası talepleriniz düşünülerek dizayn edilmiştir. Böylelikle ister balayı ister muhafazakar isterseniz de deniz manzaralı villalarımızdan dilediğinizi seçebilirsiniz.

Bodrum’da Kiralık Villa

Her yıl binlerce yerli ve yabancı ziyaretçiyi misafir eden Bodrum, son yıllarda artan villa tatil seçenekleri ile ziyaretçilerin villa tatili yapmalarına da olanak sağlamaktadır. Villa Gezegeni bünyesinde bulunan yüzlerce kiralık villamız ile Bodrum’da kiralık villa ihtiyaçlarınızda sizlere en iyi kiralama deneyimini sunmaktayız. Geçtiğimiz yıllarda hayatımızda dahil olan virüs ve virüsün getirdikleri tatil anlayışımızı da tamamen değişmesine sebep olmuştur. Özellikle otellerin kısıtlı imkanları ve her alanının ortak kullanım alanı olması tatilcilerin rahat ve güvende tatil yapmalarını büyük ölçüde engellemektedir.

Siz de tamamen size ve ailenize özel hazırlanmış villalarımızda eşsiz bir tatil yapmak istiyorsanız hemen bize ulaşabilirsiniz. Villalarımız tatilcilerin tüm ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilmiştir. Bu sayede ister balayı, ister muhafazakar isterseniz de yüksek kapasiteli villalarımızdan ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

Bodrum’da Kiralık Balayı Villası

Düğün başlı başına yorucu bir süreç olup, çiftler için oldukça yorucu şekilde geçebilmektedir. Çiftler bu süreçten sonra daha iyi hissetmek ve dinlenmek için balayı tatilini tercih etmektedir. Son zamanlarda villa tatilinin daha popüler hala gelmesi balayı villalarına olan ilginin de artmasına sebep olmuştur. Hal böyleyken yeni evlenen çiftler otellerin kısıtlı imkanlarındansa villa tatilini tercih edebilmektedir.

Villa Gezegeni olarak balayı tatilinde Bodrum’u tercih eden çiftlerin bodrum’da kiralık balayı villa ihtiyaçlarını gidermek ve eşsiz bir tatil keyfi yaşatmak için en iyi villa kiralama hizmetini sunuyoruz. Villalarımız çiftlerin tüm ihtiyaçları düşünülerek hazırlanmış olup, çiftlerimizin güzel bir tatil geçirmesi için dizayn edilmiştir. Balayı villalarımızın tamamında jakuzi standart olarak yer almaktadır.

Balayı villalarımız aynı zamanda muhafazakar çiftlerimiz tarafından da tercih edilebilecek şekilde dizayn edilmiştir. Otellerin kısıtlı imkanlarında rahatça havuza ve denize giremeyen muhafazakar balayı çiftlerimiz yüksek duvarlı villalarımızda rahatlıkla tatil yapabilmektedir. Villalarımızın yapısı gereği yüksek duvarları ve çitleri bulunmaktadır. Bu sayede villanın içi ve havuzu dışardan gözükmemektedir.

Bodrum’da Kiralık Muhafazakar Villa

Muhafazakar villalar, muhafazakar çiftler tarafından son zamanlarda sıkça tercih edilmektedir. Otellerin kısıtlı imkanları, ortak havuzları ve ortak kullanım alanları muhafazakar ailelerin rahatça tatil yapmalarını ve rahatça havuza girmelerini engellemektedir. Çünkü çoğu otelde muhafazakar aileler için ayrılmış bir alan bulunmamaktadır. Hal böyleyken son zamanlarda muhafazakar diğer bir adıyla kapalı havuzlu villalar sıkça tercih edilmeye başlanmıştır.

Villa Gezegeni olarak muhafazakar ailelerin rahatça ve yabancı gözlerden uzakta tatil yapabilmeleri için en iyi villa kiralama hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Muhafazakar villalarımız muhafazakar ailelerimizin tüm ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilmiştir. Villalarımızda bulunan yüksek duvarlar ve çit yapısı sayesinde villanın dışardan görünmemesi sağlanmaktadır. Bu sayede yabancı gözlerden uzakta keyifli bir tatil geçirebilmektesiniz. Villalarımızın en belirgin özelliği şüphesiz ki muhafazakar ailelerimizin rahatça tatil yapmalarına olanak sağlamısıdır. Siz de tatilinizi tamamen size özel hazırlanmış kapalı havuzlu ve muhafazakar bir villada geçirmek istiyorsanız İletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Bodrum’da Yüksek Kapasiteli Villa

Villa Gezegeni olarak Bodrum’un en güzel bölgelerinde kalabalık arkadaş grupları ve geniş aileler için yüksek kapasiteli villalarımızla hizmet vermekteyiz. Hepimizin bildiği gibi tatil yapacak kişi sayısı arttığında konaklama ile ilgili bazı sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bunların başında ise kişi sayısı arttıkça oluşan maliyet gelmektedir. Birde buna otellerin kısıtlı imkanları eklendiğinde tüm yıl beklenen tatil, verimli olamayabilmektedir. Siz de bu tatilinizin diğerlerinden farklı olmasını istiyorsanız Bodrum’da bulunan kiralık villalarımızı tercih edebilirsiniz.

Villalarımız yüksek kapasiteli yapısı sayesinde aynı anda çok sayıda kişinin rahatça konaklayabilmesine olanak sağlamaktadır. Villalarımızda bulunan oda, banyo ve yatak sayısı kapasitesine göre belirlenmektedir. Villalarımızda bulunan havuz da villa kapasitesiyle aynı orantıdadır. Bu da herkesin rahatça konaklaması, duş alabilmesi ve havuzu kullanabilmesine imkan sağlamaktadır. Bodrum’da bulunan yüksek kapasiteli villalarımızı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için Bodrum’da Geniş Aile Villaları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bodrum Villaları Hangi Bölgelerde Bulunuyor

Bodrum’da yer alan kiralık villlalarımız konumu itibariyle tatilcilerin rahat bir şekilde ulaşabilecekleri yerlere konumlandırılmıştır. Villalarımız bulundukları konumlara göre doğa içerisinde veya deniz manzaralı olarak Bodrum’un çeşitli bölgelerinde yer almaktadır. Bu sayede ihtiyacınıza yönelik şekilde dilediğiniz villayı tercih edebilirsiniz. Yaz tatilinizi doğa içerisinde geçirmeyi tercih ediyorsanız Bodrum’da bulunan doğa içerisinde villalarımızı tercih edebilirsiniz. Eğer manzara tercih ediyor ve Bodrum’un eşsiz deniz manzarası eşliğinde tatil geçirmek istiyorsanız deniz manzaralı villalarımızı da tercih edebilirsiniz.

Villalarımız başlıca Bodrum Merkez, Yalıkavak, Bitez, Gümüşlük, Türkbükü ve Gümbet gibi iyi konumlandırılmış bölgelerde bulunmaktadır. Bu bölgelerde yer alan villalarımız merkeze, marketlere ve sağlık kuruluşlarına da yakın konumlandırılmıştır. Bu sayede gün içinde tüm ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde giderebilmektesiniz. Ayrıca villalarımızın tamamı konumu itibariyle Bodrum’un gezilecek ve tarihi yerlerine de yakın biçimde konaklandırılmıştır. Bodrum’da yer alan villalarımızı incelemek ve bu tatilinizi tamamen size özel ayrılmış bir villada geçirmek istiyorsanız Bodrum’da kiralık villa sayfamız üzerinden villalarımızı inceleyebilirsiniz.

© Copyright 2022 TigerVillas | All rights reserved...
WhatsAppCall UsMy Reservation
Need help? Let's see each other live!
Please Select Contact Customer Representative
Click Here We Call You
Demand has been receivedWe will get in touch with you shortly.
Let's call you!Talk to our customer representatives...

Enter your phone number so we can call you and set the when setting

Make Reservation
Dates Available
Check-in TimeCheck-out Time :
Eligibility Calendar
Convenient
Full
Awaiting Payment
Input-Output